Blíží se start Brankářské školy 2010

Přidal: Karel Horňák, 23.06.2010

Tak se nám blíží v pořadí již třetí ročník Brankářské školy. Přípravy na kempy jsou v plném proudu. Zařizuje se jak ubytování, tréninková plocha a pomůcky a také stravování.

Jako trenéři by se kromě Daniela Hnízdila měli představit bývalí gólman Jablonce nad Nisou Jirka Gargel, Jan Sova, v současnosti hájící barvy Českého Brodu, Radek Saibt v současnosti hájící barvy oddílu Dolních Beřkovic a loni ještě ligového futsalového oddílu Olympiku Mělník. Jako asistenti se opět představí stejně jako vloni Petr Jurčovský, opora Vitany Byšice a druholigového futsalového oddílu FK Mladá Boleslav a nám dobře známý domácí borec Hynek Tříška. Všichni jmenovaní se již těší na na některé pro nás známé brankáře, ale také na mnoho nových tváří. Mezi nimi je i letos účastnice něžného pohlaví, hájící branku Sahary Vědomice.

Plně věříme, že kempy proběhnou v minimálně tak kvalitním duchu jako vloni a někteří z účastníků po našem kempu okusí vyšší soutěž. Spolupráce v tomto směru s mnoha oddíly je na velmi dobré úrovni. Jen pro připomenutí: 1. turnus začíná 1. 7., sraz účastníků je mezi 14,00 a 14,30 h. V ten samý čas začne i druhý kemp se startem 6. 7.

Za trenéry Daniel Hnízdil

Přidejte komentář

 
© 2009 Brankářská škola Běží na systému Wordpress