Přátelák dopadl velmi úspěšně

Přidal: Karel Horňák, 10.07.2013

Brankáři – SK Mšeno 6:3 (2:0)
Na brankářském kempu se nám podařilo domluvit přátelský zápas s místním SK Mšeno, hrajícím žákovskou I. A třídu, kde si nevedou vůbec špatně. Měli jsme k dispozici 33 kluků, takže bylo z čeho vybírat. Někteří byli samozřejmě starší, jiní mladší, takže nám zbyly ročníky 1997 až 2003. Myslím, že se nám podařilo sestavit velmi kvalitní a silné mužstvo.
Nastoupili jsme v sestavě: v brance Jakub Macháček – v obraně Filip Macháček, Filip Trnka, Jan Finkous, Martin Strnad – v záloze Tomáš Boudník, Dominik Hnízdil, Michal Patka, Tomáš Kačírek, útok – Filip Mižišin, Jan Švehla. Na střídání byli připraveni Jaromír Kop, Martin Melichar, Jan Navrátil, Tomáš Doležal, Patrik Humpl.
Střídali jsme hokejově a velmi rychle, hlavně mladší kluci, kteří na velkém hřišti ještě nehrají. Odevzdali maximum na hřišti a šli si odpočinout. V brance ještě během utkání nastoupili Martin Melichar, mj. loňský reprezentant České republiky do 12 let, Jan Finkous a Dominik Hnízdil.
Mšeno na nás vlétlo, protože jsme se ze začátku na hřišti hledali a přeorientovávali na nové nebrankářské posty. Zhruba po 20 minutách jsme z brejků vstřelili dvě branky. Hra se vcelku vyrovnala, kluci dřeli na hřišti a při každém střídání se hecovali, což bylo vynikající.
Těsně po poločasu jsme dali na 3:0. I když krátce nato jsme inkasovali lehčí gól, nezlomilo nás to a stále jsme dřeli naplno. Kluci v tuto dobu začali soupeře přehrávat hlavně fyzičkou a dobře zvoleným střídáním. Následovaly branky na 4:1 a poté 4:2.
Obrana i záloha pracovala výborně, brankáři své mužstvo podrželi a útok byl velmi nebezpečný v brejkových situacích. Před koncem jsme odskočili až na 6:2 a těsně před koncem soupeř snížil na 6:3.
Klukům jsme pogratulovali a poděkovali za odvedený výkon. Utkání bylo hráno 3. 7. 2013 od 19 hodin na 2 poločasy. První se hrál 35 minut, druhý 50 minut, poněvadž se nikomu nechtělo skončit. Zápas s přehledem odpískal Petr Jurčovský.

Přidejte komentář

 
© 2009 Brankářská škola Běží na systému Wordpress