Trenérovo ohlédnutí za letošním kempem

Přidal: Karel Horňák, 10.07.2013

Tak máme za sebou opět dvojturnus brankářského kempu, který se konal patrně naposledy ve Mšeně u Mělníka. Příští ročník se možná bude konat v Liběchově, který je také kousek od Mělníka směr na Štětí. Mimo jiné je tam velmi krásné hřiště.

Letos se nám opět podařilo navýšit počet účastníků a to už na číslo 52! Na 1. turnusu bylo 33 kluků a na druhém 19. Začínali jsme 29. 6., sraz byl mezi 12.30 až 14. hodinou.

Nebudu se zde vyjadřovat o jednotlivcích, ale pokusím se v dalších článcích, jak mně čas dovolí, každého zhodnotit, jak makal na trénincích, jakou má kvalitu a na čem by měl zapracovat, což nebude kritika, ale snaha poradit co zlepšit.

První den jsme zahájili seznamovacím tréninkem a po večeři i velmi populárním večerním fotbálkem, kde jsme byli rozděleni na dvě hřiště. Bylo dost klučinů mezi šesti a devíti lety, ti proto hráli zvlášť. Tyto zápasy jsou velmi bojovně naladěné, protože vždy jde o nějakou sázku. V těch letošních by nejvíce mohl vyprávět trenér Jirka Gabriel, který ani jednou nevyhrál a stále prohrával sázky.

O své svěřence se starali trenéři Jiří Gabriel, Petr Jurčovský, Daniel Kolumpek, Vašek Valenta, Jan Krúpa, Miloš Stejskal, Hynek Tříška a Daniel Hnízdil.

Na další dny byly naplánovány vždy dopolední i odpolední trénink a večerní zápas. Mezi tréninky, kdy měl být odpočinek, kluci stejně trávili čas na hřišti a nebo v menším bazénku na zchlazení.

V polovině běhu jsme dali možnost odpočinku a jít na procházku. Tuto možnost skoro nikdo nevyužil a trénovalo se dál. Tréninky měly být zhruba hodinku a čtvrt, ale jak již je zvykem, po jejich skončení se kluci dožadavali buď trénování navíc, nebo soutěží v trefování břeven anebo velmi populárních penalt, což jsou u nás velmi prestižní záležitosti. O tom by mohl mluvit zejména Martin Melichar, který se po třech letech dočkal splnění svého dětského snu. O tom se zmíním v dalším článku.

Ve středu 3. 7. bylo vyhlášení o nejlépe pracujícího účastníka kempu, kde každý trenér hodnotí šest, respektive pět podle něj nej- hráčů. O den později nastala výměna turnusů.

Zde byl režim nastavený velmi podobně, jen bylo vloženo jedno odpolední koupaliště, když už toho měli kluci dost a jedna procházka na zmrzlinu. Kluci, kteří zůstávali na oba kempy, toho měli ke konci plné zuby, ale dřeli až do konce.

Zároveň bych chtěl zúčastněným velmi poděkovat za účast na našem kempu, dále i trenérům za jejich práci s kluky. Ještě se chci zmínit, že se vcelku osvědčila možnost dorazit na jednotlivé tréninky nebo i na celý den.

Daniel Hnízdil, trenér

Přidejte komentář

 
© 2009 Brankářská škola Běží na systému Wordpress